Od pewnego czasu obserwujemy wzrost zainteresowania usługami prawniczymi przez rodziny wielodzietne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jest nam niezmiernie miło poinformować, że od połowy października dołączyliśmy do podmiotów honorujących ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny.

Posiadacze KDR mogą w Naszej Kancelarii liczyć na:

  1. 20% zniżki na poradę prawną przez Internet umówioną przez naszą stronę internetową,
  2. 20% zniżki na pierwszą poradę prawną udzieloną stacjonarnie, w siedzibie kancelarii.

Kalendarz umożliwiający wybranie terminu (daty i godziny) porady prawnej jak również formy jej przeprowadzenia dostępny jest na stronie internetowej https://adwokat.jaskulowska.pl/porada-prawna-przez-internet/

Wierzymy, że dzięki zaoferowanym zniżkom większa grupa klientów uzyska dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej udzielanej przez doświadczonego Adwokata, który będzie mógł przedstawić odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia prawne lub skutecznie reprezentować ich na dalszym etapie postępowania (w zależności od poczynionych ustaleń).

Nasze zadowolenie z nawiązanej współpracy jest tym większe, że jesteśmy jedną z dwóch kancelarii prawnych w województwie łódzkim, wspierającą w ten sposób rodziny wielodzietne.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi korzyściami, jakie wiążą się posiadaniem Karty Dużej Rodziny oraz z warunkami, jakie należy spełnić, aby stać się jej posiadaczem. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/rodzina/karta-duzej-rodziny-ogolne.